Wykładowcy

dr inż. Jolanta Małgorzata Hałasa  Dyrektor Instytutu Ekonomicznego

tel. 76 832 04 53       tel. kom. 784 065 858
email: j.halasa@pwsz.glogow.pl

Dyżur  pokój 215 C
wtorek  11:10-11:55
czwartek  9:00-11:00
Konsultacje:                                   czwartek  11:15-12:00

dr Katarzyna Rusak

email: rusak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  środa  8:45-9:30

prof. dr hab. Stanisław Czaja

email: czaja@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek  15:30-17:00

prof. nz. dr hab. Ireneusz Kuropka

email: i.kuropka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  piątek TP 18:30-20:00

prof. dr hab. Janusz Łyko

email: j.lyko@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  poniedziałek TNP 8:30-10:00

dr hab. Waldemar Dotkuś

email: w.dotkus@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: środa  9:15-10:00

prof. nz. dr Antoni Jeżowski

email: jezowski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  wtorek TNP 13:30-15:00
W związku z utrudnieniami na trasie do Głogowa proszę sygnalizować chęć skorzystania z konsultacji na adres: a.jezowski@pwsz.glogow.pl


dr Izabella Cech

email:cech@pwsz.glogow.pl
[materiały dydaktyczne]

Konsultacje: wtorek 18:30-19:15

 

dr Jarosław Hermaszewski

email: hermaszewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TNP 18:35-20:05

dr Marek Skwarnik
email: skwarnik@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

dr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska
email: agnieszkakd@poczta.onet.pl

Konsultacje:  piątek TNP 15:15-16:45

dr Teofil Moskal

Konsultacje:  poniedziałek TP 12:15-13:45

dr Dorota Olszewska

mail: dorota.olszewska@vp.pl

Konsultacje:

mgr inż. Aneta Dziubek

Konsultacje: piątek TP  17:00-18:30


mgr Ewa Pastor

email: pastor@pwsz.glogow.pl  lub telefonicznie: 692-826-682

Konsultacje  czwartek  13:00-14:30
Praktyki  czwartek  13:00-14:30

mgr Kamil Grzybowski

email: grzybowski-kamil@wp.pl

Konsultacje:

 

mgr Aleksander Mercik

email:

Konsultacje: czwartek TNP 8:30-10:00

 

mgr Dorota Korcz

email:

Konsultacje: wtorek 18:35-18:55