Wykładowcy

dr inż. Jolanta Małgorzata Hałasa  Dyrektor Instytutu Ekonomicznego

tel. 76 832 04 53       tel. kom. 784 065 858
email: j.halasa@pwsz.glogow.pl

Dyżur  (pokój 215 C):
wtorek  15:30-17-30
środa   13:00-15:00
Konsultacje:
poniedziałek TP 15:30 – 17:00

 

dr Katarzyna Rusak

email: rusak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  środa

 

prof. dr hab. Stanisław Czaja

email: czaja@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 15:30-17:00

 

prof. nz. dr hab. Ireneusz Kuropka

email: i.kuropka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: pt TP 12:00-13:30

 

prof. dr hab. Janusz Łyko

email: j.lyko@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 

dr hab. Waldemar Dotkuś

email: w.dotkus@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: środa TP 9:00-10:00

 

prof. nz. dr Antoni Jeżowski

email: jezowski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TNP 13:30-15:00


dr Izabella Cech

email:cech@pwsz.glogow.pl
[materiały dydaktyczne]

Konsultacje: poniedziałek TNP 18:35-20:05

 

dr Jarosław Hermaszewski

email: hermaszewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 10:15-11:45
niedziele zjazdowe 13:00-13:30

 

dr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska

email: agnieszkakd@poczta.onet.pl

Konsultacje: piątek TP 13:45-15:15

 

dr Teofil Moskal

email: t.moskal@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 10:30-12:00

 

dr Dorota Olszewska

email: dorota.olszewska@vp.pl

Konsultacje: wtorek TP 8:45-10:15

 

dr Paweł Żuraw

email: pawelzuraw@wp.pl

Konsultacje: czwartek TNP 18:35-20:05

mgr inż. Tadeusz Graczyk

email: t.graczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek 17:00-17:45, s. 210A

 

mgr Ryszard Gola-Sienkiewicz

email:

Konsultacje:

 

 

mgr Ewa Pastor

Dyżur w sprawie praktyk:

email: ep25@vp.pl

Konsultacje: piątek 11:00-11:45