Wykładowcy

DED_8809_Dziubek mgr inż. Aneta Dziubek,  Dyrektor Instytutu Ekonomicznego

tel. 76 832 04 53       tel. kom. 784 065 858
email: a.dziubek@pwsz.glogow.pl

Dyżur i konsultacje pokój 215 C
środa  08:00-10:00
piątek  8:00-9:30 oraz 12:00-13:00
w sprawie konsultacji i spotkań proszę pisać na maila:  a.dziubek@pwsz.glogow.pl lub dzwonić     tel. kom. 784 065 858

dr Katarzyna Rusak

email: rusak@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  czwartek TP 10:15-11:45

prof. dr hab. Stanisław Czaja

email: czaja@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: poniedziałek TNP 15:15-16:45

prof. nz. dr hab. Ireneusz Kuropka

email: i.kuropka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: piątek TP 13:30-15:00

prof. dr hab. Janusz Łyko

email: j.lyko@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  poniedziałek TP 8:30-10:00

prof. nz. dr Antoni Jeżowski

email: jezowski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:
 wtorek TNP  7:45  8:30
W związku z utrudnieniami na trasie do Głogowa proszę sygnalizować chęć skorzystania z konsultacji na adres: a.jezowski@pwsz.glogow.pl

dr inż. Agnieszka Becla
email: becla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  piątek 18:35-19:20

dr hab. Marek Biernacki

email: biernacki@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  w terminach zjazdów 45 minut po zajęciach

dr Izabella Cech

email:cech@pwsz.glogow.pl
[materiały dydaktyczne]

Konsultacje: wtorek 10:00-10:45

 

dr Teresa Ciesielczyk

email:ciesielczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

dr inż. Jolanta Małgorzata Hałasa
email: j.halasa@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TNP 17:00-17:45
wtorek TP 9:15-10:00

dr Jarosław Hermaszewski
email: hermaszewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: wtorek TP 14:00-15:30

dr Marek Skwarnik
email: skwarnik@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:  środa TNP 15:30-17:00

dr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska
email: agnieszkakd@poczta.onet.pl

Konsultacje:  piątek TNP 15:15-16:45

dr Marcin Sieja

Konsultacje:  czwartek TNP 13:30-15:00

dr Dorota Olszewska

Konsultacje:  wtorek TP 9:00-9:45

13:30-14:15

mgr Justyna Staszak

Konsultacje:  poniedziałek TNP 17:05-18:35

mgr Sławomir Mędrek

Konsultacje: poniedziałek 17:00-17:45

mgr Ewa Pastor

email: pastor@pwsz.glogow.pl  lub telefonicznie: 692-826-682

Konsultacje  środa 16:15-17:00
Praktyki  środa 16:15-17:00

mgr Kamil Grzybowski

email: grzybowski-kamil@wp.pl

Konsultacje: środa 17:00-17:45