– Pracownicy

PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Ekonomicznego –  dr Dorota Olszewska

email: d.olszewska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Wtorek 9:00-11:00
Środa 12:00-14:00

Konsultacje:
Wtorek 12:00

KRdr Katarzyna Rusak
email: rusak@pwsz.glogow.pl

SCprof. Stanisław Czaja
email: czaja@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środy TP 14:00 – 15:30

IKdr hab. prof. PWSZ Ireneusz Kuropka
email: i.kuropka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: 1.10 – 14:00 – 15:30; 9.10 – 17:15 – 18:45; 29.10 – 14:00 – 15:30; 6.11 – 17:15 – 18:45; 26.11 – 14:00 – 15:30; 10.12 – 14:00 – 15:30; 21.01 – 14:00 – 15:30; 22.01 – 16:30 – 18:00

prof. Janusz Łyko
email: j.lyko@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 14;45 – 15:30

WDdr hab. prof. PWSZ Waldemar Dotkuś
email: w.dotkus@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: dni zjazdowe od 13:30 do 15:00

MHdr inż. Jolanta Małgorzata Hałasa
email: j.halasa@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątki TP 14:00 – 15:30

JHdr Jarosław Hermaszewski
email: hermaszewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 14:30

AKdr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska
email: a.dobrowolska@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 20:05 – 20:50

dr Paweł Żuraw
email: p.zuraw@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorki TNP 14:00 – 15:30

ICdr Izabella Cech
email: cech@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartek 14:45 – 15:30

RLmgr Robert Leśniak
email: r.lesniak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 15:15 – 16:00

TGmgr inż. Tadeusz Graczyk
email: t.graczyk@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 15:30 – 16:15

Back to top