– Pracownicy

PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Ekonomicznego –  dr Dorota Olszewska

email: d.olszewska@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Wtorek 9:00-11:00
Środa 12:00-14:00

Konsultacje:
W miesiącu lipcu każda środa godz. 9:00 -10:00 lub po uzgodnieniu telefonicznym

KRdr Katarzyna Rusak
email: rusak@pwsz.glogow.pl

SCprof. Stanisław Czaja
email: czaja@pwsz.glogow.pl

IKdr hab. prof. PWSZ Ireneusz Kuropka
email: i.kuropka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: 24 X, 20 XI, 4 XII, 8 I – godz. 14.00-15.30

prof. Janusz Łyko
email: j.lyko@pwsz.glogow.pl

WDdr hab. prof. PWSZ Waldemar Dotkuś
email: w.dotkus@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: w środę (zajęciową) od 13.30 do 15.00

MHdr inż. Jolanta Małgorzata Hałasa
email: j.halasa@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorki TNP od 18:40 do 20:10

JHdr Jarosław Hermaszewski
email: hermaszewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 8.00-9.00 i 16.00-17.00

AKdr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska
email: a.dobrowolska@pwsz.glogow.pl

dr Paweł Żuraw
email: p.zuraw@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartki od godziny 14.45 do 15.30

ICdr Izabella Cech
email: cech@pwsz.glogow.pl
Konsultacje:
w czwartki zjazdowe od 18:30 po 45 min
w soboty zjazdowe: po zajęciach po 45 min

10.10 od godz. 18:30, 24.10. od godz. 13:00, 7.11. od godz. 18:30,
5.12 od godz. 11:30, 19.12 od godz. 13:00, 9.01. od godz. 18:30

WCmgr Wioletta Cichla – Tomiak
email: w.tomiak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałki parzyste od godz. 17:00

AKdr Agnieszka Kasprzak- Dobrowolska
email: a.dobrowolska@pwsz.glogow.pl

TGmgr inż. Tadeusz Graczyk
email: t.graczyk@pwsz.glogow.pl

Back to top